oficiálna stránka basketbalového klubu

ŠKP 08 BANSKÁ BYSTRICA

Nábor dievčat ročník narodenia 2011 a mladšie a novinka - nedeľné tréningy prípravky

Nábor dievčat ročník narodenia 2011 a mladšie a novinka - nedeľné tréningy prípravky

Dievčatá ročník narodenia 2011 a mladšie, príďte medzi nás!
Od 6. septembra 2021 v starej telocvični Spojenej školy, Školská 7, oproti Strednej zdravotníckej škole na Tajovského 24

vždy v pondelok 17:00 - 18:30 h, stredu 17:00 - 18:30 h a piatok 17:30 - 19:00 h.

Info: Branislav Koczkás, tel.: 0907 150 710, e-mail: kocki@azet.sk.

 

Novinka: Možnosť nedeľných tréningov prípravky pre dievčatá 1. stupňa ZŠ

I. liga junioriek - finálový turnaj Majstrovstiev SR - Final 4 Stará Turá - 2. deň

I. liga junioriek - finálový turnaj Majstrovstiev SR - Final 4 Stará Turá - 2. deň

I. liga junioriek - finálový turnaj Majstrovstiev SR - Final 4 Stará Turá, 26. - 27. júna 2021 v telocvični Priemyslovka

Juniorky ZŠ Zvolen-ŠKP 08 Banská Bystrica sa stali majsterkami SR

Družstvá: YOUNG ANGELS U19 Košice (1.)ZŠ Zvolen-ŠKP 08 Banská Bystrica (2.), BAM Poprad (3.), MBK Stará Turá (4.)

Zástupcovia SBA: rozhodcovia  Stanislav Bara (NR), Veronika Malčeková (BA), Artjoms Ribakovs (LAT), Jakub Čomaj (Sereď)

I. liga kadetiek - základná časť - 2. turnaj Poprad - 3. deň

I. liga kadetiek - základná časť - 2. turnaj Poprad - 3. deň

I. liga kadetiek - základná časť - 2. turnaj Poprad, 18. - 20. júna 2021 v Aréne Poprad

Družstvá: BAM Poprad, CBK MINIBUSEUROPA U16 Košice, ŠKBD Spišská Nová Ves, ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen, YOUNG ANGELS U16 Košice, YOUNG ANGELS U17 Košice, ŽBK Rožňava 

Zástupcovia SBA: rozhodcovia  Bruno Samuel Fáber (KE), Ľubomír Begáni (KE), Martina Fanfara (KE), Eduard Cetl (Svit), Róbert Cibulka (Šenkvice), Imrich Pastirák, st. (Čičarovce)

Nábor dievčat ročník narodenia 2011 a mladšie a novinka - nedeľné tréningy prípravky

Dievčatá ročník narodenia 2011 a mladšie, príďte medzi nás!
Od 6. septembra 2021 v starej telocvični Spojenej školy, Školská 7, oproti Strednej zdravotníckej škole na Tajovského 24

vždy v pondelok 17:00 - 18:30 h, stredu 17:00 - 18:30 h a piatok 17:30 - 19:00 h.

Info: Branislav Koczkás, tel.: 0907 150 710, e-mail: kocki@azet.sk.

 

Novinka: Možnosť nedeľných tréningov prípravky pre dievčatá 1. stupňa ZŠ

11.09.2021    » Zobraziť celý článok

I. liga kadetiek - finálový turnaj Majstrovstiev SR - Final 8 Zvolen - 3. deň

I. liga kadetiek - finálový turnaj Majstrovstiev SR, Final 8 Zvolen, 2. - 4. júla 2021 v Rates aréne

Družstvá: MBK Stará Turá (1Z), BK Lokomotíva Sereď (2Z), BK AŠK Slávia Trnava (3Z), BK Klokani Ivanka pri Dunaji (4Z), YOUNG ANGELS U17 Košice (1V), YOUNG ANGELS U16 Košice (2V)ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen (3V), BAM Poprad (4V); Foto >>

Zástupcovia SBA: rozhodcovia  Richard Sirocký (Gbeľany), Veronika Malčeková (BA), Jakub Izák (BB), Jozef Stopka (BA)

Finálový turnaj bude organizovaný s možnosťou účasti obecenstva za predpokladu splnenia podmienok pre vstup a účasť na hromadnom športovom podujatí vyplývajúcich z opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR v súvislosti s ochorením COVID-19 a z Organizačného (návštevného) poriadku športového podujatia, ktorý sa primerane vzťahuje aj na tento finálový turnaj. Podmienky podrobne na stránke >>.

27.06.2021    » Zobraziť celý článok

I. liga junioriek - finálový turnaj Majstrovstiev SR - Final 4 Stará Turá - 2. deň

I. liga junioriek - finálový turnaj Majstrovstiev SR - Final 4 Stará Turá, 26. - 27. júna 2021 v telocvični Priemyslovka

Juniorky ZŠ Zvolen-ŠKP 08 Banská Bystrica sa stali majsterkami SR

Družstvá: YOUNG ANGELS U19 Košice (1.)ZŠ Zvolen-ŠKP 08 Banská Bystrica (2.), BAM Poprad (3.), MBK Stará Turá (4.)

Zástupcovia SBA: rozhodcovia  Stanislav Bara (NR), Veronika Malčeková (BA), Artjoms Ribakovs (LAT), Jakub Čomaj (Sereď)

24.06.2021    » Zobraziť celý článok

I. liga kadetiek - základná časť - 2. turnaj Poprad - 3. deň

I. liga kadetiek - základná časť - 2. turnaj Poprad, 18. - 20. júna 2021 v Aréne Poprad

Družstvá: BAM Poprad, CBK MINIBUSEUROPA U16 Košice, ŠKBD Spišská Nová Ves, ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen, YOUNG ANGELS U16 Košice, YOUNG ANGELS U17 Košice, ŽBK Rožňava 

Zástupcovia SBA: rozhodcovia  Bruno Samuel Fáber (KE), Ľubomír Begáni (KE), Martina Fanfara (KE), Eduard Cetl (Svit), Róbert Cibulka (Šenkvice), Imrich Pastirák, st. (Čičarovce)

15.06.2021    » Zobraziť celý článok

ZÁPAS

Posledný zápas Najbližší zápas

BK AŠK Slávia Trnava   64:62 pp - U17   BK AŠK Slávia Trnava

04.07.2021 - 11:15
ŠKP 08 Banská Bystrica   vs   ŠKP 08 Banská Bystrica

02.10.2021 - 18:00

BASKET TV

FACEBOOK

NÁJDETE NÁS

PARTNERI

                                    

2%