oficiálna stránka basketbalového klubu

ŠKP 08 BANSKÁ BYSTRICA

I. liga kadetiek - finálový turnaj Majstrovstiev SR - Final 4 Stará Turá

I. liga kadetiek - finálový turnaj Majstrovstiev SR - Final 4 Stará Turá

I. liga junioriek - finálový turnaj Majstrovstiev SR - Final 4 Stará Turá, 26. - 27. júna 2021

Družstvá: YOUNG ANGELS U19 Košice (1.), ZŠ Zvolen-ŠKP 08 Banská Bystrica (2.), BAM Poprad (3.), MBK Stará Turá (4.)

Zástupcovia SBA: rozhodcovia  Stanislav Bara (NR), Veronika Malčeková (BA), Artjoms Ribakovs (LTU), Jakub Čomaj (Sereď)

I. liga kadetiek - základná časť - 2. turnaj Poprad - 3. deň

I. liga kadetiek - základná časť - 2. turnaj Poprad - 3. deň

I. liga kadetiek - základná časť - 2. turnaj Poprad, 18. - 20. júna 2021 v Aréne Poprad

Družstvá: BAM Poprad, CBK MINIBUSEUROPA U16 Košice, ŠKBD Spišská Nová Ves, ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen, YOUNG ANGELS U16 Košice, YOUNG ANGELS U17 Košice, ŽBK Rožňava 

Zástupcovia SBA: rozhodcovia  Bruno Samuel Fáber (KE), Ľubomír Begáni (KE), Martina Fanfara (KE), Eduard Cetl (Svit), Róbert Cibulka (Šenkvice), Imrich Pastirák, st. (Čičarovce)

I. liga junioriek - základná časť - turnaj Rožňava - 3. deň

I. liga junioriek - základná časť - turnaj Rožňava - 3. deň

I. liga junioriek - základná časť - turnaj Rožňava, 11. - 13. júna 2021 v ŠH Gymnázia P. J. Šafárika

Družstvá: BAM Poprad, MBK Stará Turá, ZŠ Zvolen-ŠKP 08 Banská Bystrica, YOUNG ANGELS U19 Košice, ŽBK Rožňava 

Zástupcovia SBA: rozhodcovia Bruno Samuel Fáber (KE), Veronika Malčeková (BA), Vladimír Karnay (KE), Stanislav Mlynarčík (L. Porúbka), Eduard Cetl (Svit), Edurad Mačák (Svit), Róbert Cibulka (Šenkvice)

I. liga kadetiek - finálový turnaj Majstrovstiev SR - Final 4 Stará Turá

I. liga junioriek - finálový turnaj Majstrovstiev SR - Final 4 Stará Turá, 26. - 27. júna 2021

Družstvá: YOUNG ANGELS U19 Košice (1.), ZŠ Zvolen-ŠKP 08 Banská Bystrica (2.), BAM Poprad (3.), MBK Stará Turá (4.)

Zástupcovia SBA: rozhodcovia  Stanislav Bara (NR), Veronika Malčeková (BA), Artjoms Ribakovs (LTU), Jakub Čomaj (Sereď)

24.06.2021    » Zobraziť celý článok

I. liga kadetiek - základná časť - 2. turnaj Poprad - 3. deň

I. liga kadetiek - základná časť - 2. turnaj Poprad, 18. - 20. júna 2021 v Aréne Poprad

Družstvá: BAM Poprad, CBK MINIBUSEUROPA U16 Košice, ŠKBD Spišská Nová Ves, ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen, YOUNG ANGELS U16 Košice, YOUNG ANGELS U17 Košice, ŽBK Rožňava 

Zástupcovia SBA: rozhodcovia  Bruno Samuel Fáber (KE), Ľubomír Begáni (KE), Martina Fanfara (KE), Eduard Cetl (Svit), Róbert Cibulka (Šenkvice), Imrich Pastirák, st. (Čičarovce)

15.06.2021    » Zobraziť celý článok

Víkendové turnaje U19, U15, U13 a U12 - výsledky

U19: I. liga junioriek – základná časť – turnaj Rožňava

11.06.2021, 14:00:  ZŠ Zvolen-ŠKP 08 Banská Bystrica – ŽBK Rožňava  64:27 (30:11); stats >>  video >>  info>>
12.06.2021, 11:00:  ZŠ Zvolen-ŠKP 08 Banská Bystrica – MBK Stará Turá  70:37 (33:15); stats >>  video >>  info>>

10.06.2021    » Zobraziť celý článok

I. liga junioriek - základná časť - turnaj Rožňava - 3. deň

I. liga junioriek - základná časť - turnaj Rožňava, 11. - 13. júna 2021 v ŠH Gymnázia P. J. Šafárika

Družstvá: BAM Poprad, MBK Stará Turá, ZŠ Zvolen-ŠKP 08 Banská Bystrica, YOUNG ANGELS U19 Košice, ŽBK Rožňava 

Zástupcovia SBA: rozhodcovia Bruno Samuel Fáber (KE), Veronika Malčeková (BA), Vladimír Karnay (KE), Stanislav Mlynarčík (L. Porúbka), Eduard Cetl (Svit), Edurad Mačák (Svit), Róbert Cibulka (Šenkvice)

10.06.2021    » Zobraziť celý článok

ZÁPAS

Posledný zápas Najbližší zápas

ŠKP 08 Banská Bystrica   46:53 - U23   ŠKP 08 Banská Bystrica

30.05.2021 - 12:30
ŠKP 08 Banská Bystrica   vs   ŠKP 08 Banská Bystrica

26.06.2021 - 19:00

BASKET TV

FACEBOOK

NÁJDETE NÁS

PARTNERI

                                    

2%