oficiálna stránka basketbalového klubu

ŠKP 08 BANSKÁ BYSTRICA

AKTUALITY - KADETKY

I. liga kadetiek - základná časť - 2. turnaj Poprad - 3. deň

I. liga kadetiek - základná časť - 2. turnaj Poprad, 18. - 20. júna 2021 v Aréne Poprad

Družstvá: BAM Poprad, CBK MINIBUSEUROPA U16 Košice, ŠKBD Spišská Nová Ves, ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen, YOUNG ANGELS U16 Košice, YOUNG ANGELS U17 Košice, ŽBK Rožňava 

Zástupcovia SBA: rozhodcovia  Bruno Samuel Fáber (KE), Ľubomír Begáni (KE), Martina Fanfara (KE), Eduard Cetl (Svit), Róbert Cibulka (Šenkvice), Imrich Pastirák, st. (Čičarovce)

15.06.2021    » Zobraziť celý článok

I. liga kadetiek - základná časť - 1. turnaj Spišská Nová Ves - 2. deň

I. liga kadetiek - základná časť, skupina východ - 1. turnaj Spišská Nová Ves, 5. - 6. júna 2021 v Mestskej športovej hale

Družstvá: BAM Poprad, CBK MINIBUSEUROPA U16 Košice, ŠKBD Spišská Nová Ves, ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen, YOUNG ANGELS U16 Košice, YOUNG ANGELS U17 Košice, ŽBK Rožňava 

Zástupcovia SBA: rozhodcovia  Milan Andráši (KE), Róbert Cibulka (Šenkvice), Martina Fanfara (KE), Robert Hudák (PP), Dawid Mlynarski (KE), Lukáš Životský (KE)

02.06.2021    » Zobraziť celý článok

I. liga kadetiek - finálový turnaj Majstrovstiev SR, Final 8 Košice - 3. deň

Finálový turnaj Majstrovstiev SR I. ligy kadetiek U 17 - Final 8 Košice, 10. - 12. júla 2020 v Angels aréne

Kadetky ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen bronzové

Účastníci turnaja

Družstvá: YOUNG ANGELS U17 Košice (1V), ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen (1Z)ŠKBD Spišská Nová Ves (2V), BK AŠK Slávia Trnava (2Z), CBK MINIBUSEUROPA Košice (3V), MBK Stará Turá (3Z), BAM Poprad (4V), BKM Junior UKF Nitra (4Z)

Zástupcovia SBA: technický komisár Miroslav Matejčík (BB), hlavný rozhodca Zdenko Zubák (KE), rozhodcovia Peter Karniš (PO), Veronika Malčeková (BA), Michal Perečinský (Veľký Šariš-Kanaš)

07.07.2020    » Zobraziť celý článok

I. liga kadetiek - finálový turnaj Majstrovstiev SR, Košice - 3. deň

Finálový turnaj Majstrovstiev SR I. ligy kadetiek U 17 - Final 4 Košice, 31. mája - 2. júna 2019 v Angels aréne

Kadetky BK ŠKP 08 Banská Bystrica sa stali majsterkami SR

Účastníci turnaja

Družstvá: YOUNG ANGELS U17 Košice (1.), BK ŠKP 08 Banská Bystrica (2.),  BK ZŠ Zvolen (3.), YOUNG ANGELS U16 Košice (4.)

Zástupcovia SBA: technický komisár Vladimír Címa (BB), rozhodcovia Tomáš Lukáč (KE), Peter Gacík (KE), Jakub Izák (BB), Michal Perečinský (Veľký Šariš)

30.05.2019    » Zobraziť celý článok

DL kadetiek - finálový turnaj Majstrovstiev SR, Košice - 3. deň

Finálový turnaj Majstrovstiev SR DL kadetiek U 17 - Final 4 Košice, 25. - 27. mája 2018 v Angels aréne

Kadetky BK ŠKP 08 Banská Bystrica sa stali vicemajsterkami SR

Účastníci turnaja

Družstvá: YOUNG ANGELS Košice (1.), BK ŠKP 08 Banská Bystrica (2.),  BK Lokomotíva Sereď (3.), BAM Poprad (4.)

Zástupcovia SBA: technická komisárka Danica Luxová (KE), rozhodcovia Dušan Bohucký (KE), Peter Gacík (KE), Vladimír Karnay (KE), Marek Viazanko (Ľubotice)

25.05.2018    » Zobraziť celý článok

DL kadetiek - finálový turnaj Majstrovstiev SR v Košiciach - 3. deň

Finálový turnaj Majstrovstiev SR DL kadetiek U 17 - Final 4 Košice, 26. - 28. mája 2017 v Angels aréne

Kadetky BK ŠKP 08 Banská Bystrica sa stali vicemajsterkami SR

Účastníci turnaja

Družstvá: Young Angels Košice (1), BK ŠKP 08 Banská Bystrica (2),  BK Klokani Ivanka pri Dunaji (3), BK Lokomotíva Sereď (4)

Zástupcovia SBA: technický komisár Vladimír Címa (BB), hlavný rozhodca Tomáš Lukáč (KE), rozhodcovia Ján Kovalčík (PO), Martin Kuchár (Smižany), Eduard Mačák (Svit)

25.05.2017    » Zobraziť celý článok

Kadetky nestačili na oslabenú Nitru

Kadetky v sobotu privítali Nitru, ktorá im pripravila prvú prehru v sezóne. Nedeľná odveta na súperovej palubovke bola odložená pre povinnosti súpera v nadnárodnej ASWBL.

10.11.2015    » Zobraziť celý článok

2%