oficiálna stránka basketbalového klubu

ŠKP 08 BANSKÁ BYSTRICA

2 percentá dane pre Pumy

Darujte 2 percentá z dane z príjmov a podporte nás aj touto formou. Každé euro ide na rozvoj mládeže a aj vďaka Vám budeme môcť ďalej pracovať na rozvoji našich talentov - Vašich detí. 

Vážení obchodní partneri, športoví priatelia a milí rodičia,

dovoľte, aby som Vás touto cestou požiadal o podporu mládežníckeho basketbalu v Banskej Bystrici formou poukázania Vášho percenta z dane z príjmov zaplatenej Vašou osobou alebo právnickou osobou - spoločnosťou.

BK ŠKP 08 Banská Bystrica je nástupníckym klubom basketbalového klubu Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica so zameraním na prácu s mládežou. Dobrá práca sa odzrkadlila aj vo výsledkoch družstiev nášho klubu. V hracej sezóne 2015/2016 sme získali opäť popredné umiestnenia v rámci Majstrovstiev Slovenskej republiky. Družstvo junioriek opätovne získalo titul Majsteriek SR a dokázalo tak udržať žezlo najvyššej mládežníckej kategórie už štvrtý rok po sebe. Majsterkami SR sa stali aj mladšie žiačky a majstrovský hetrik klubu v tejto sezóne skompletizovali žiačky, ktoré tak nadviazali na svoje úspechy z predošlých sezón. Medailovú žatvu v striebornej podobe doplnili krásnym druhým miestom staršie žiačky.
Tieto umiestnenia sú výsledkom snahy klubu, ktorý dlhodobo pracuje s mládežou a je jedným z mála na Slovensku, ktorému záleží na rozvoji mládeže. Rozrastáme sa aj počtom, najmä vďaka zvýšenému záujmu dievčat v prípravkách. S členskou základňou vyše 250 dievčat sme jedným z najpočetnejších a súčasne aj najúspešnejších klubov zameraných na prácu s mládežou v rámci Slovenska, čo dokladujú aj naše výsledky >>.
Od sezóny 2014/2015 sme mali po troch sezónach zastúpenie opäť aj v Extralige žien, čo je pre Banskú Bystricu skvelé. Družstvo bolo zložené hlavne z odchovankýň nášho klubu, na čo sme nadviazali aj v nasledujúcich sezónach. Naďalej chceme dávať príležitosť mladým hráčkam nášho klubu, aby mohli napredovať vo svojej športovej kariére čo najlepšie.

Zabezpečenie kvalitných podmienok pre takúto širokú základňu si vyžaduje nemalé finančné prostriedky a preto je poukázanie Vašich 2 % dane príležitosťou, ako nám môžete pomôcť.  

Údaje potrebné pre poukázanie prostriedkov 2 % dane:

 

Obchodné meno:    BK ŠKP 08 Banská Bystrica                     

Sídlo :                         M. M. Hodžu 3, 974 01  Banská Bystrica 1

IČO :                           45024138

Právna forma:         občianske združenie

Predvyplnené vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby nájdete tu >>

 

Ďakujeme za prejavenú dôveru a veríme, že spoločne dokážeme pomáhať vychovávať mnoho ďalších talentov.  

S pozdravom

JUDr. Rastislav Urbáni

predseda klubu

 

Ako na to?

 

2%