oficiálna stránka basketbalového klubu

ŠKP 08 BANSKÁ BYSTRICA

I. liga kadetiek - finálový turnaj Majstrovstiev SR - Final 8 Zvolen - 3. deň

I. liga kadetiek - finálový turnaj Majstrovstiev SR, Final 8 Zvolen, 2. - 4. júla 2021 v Rates aréne

Družstvá: MBK Stará Turá (1Z), BK Lokomotíva Sereď (2Z), BK AŠK Slávia Trnava (3Z), BK Klokani Ivanka pri Dunaji (4Z), YOUNG ANGELS U17 Košice (1V), YOUNG ANGELS U16 Košice (2V)ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen (3V), BAM Poprad (4V); Foto >>

Zástupcovia SBA: rozhodcovia  Richard Sirocký (Gbeľany), Veronika Malčeková (BA), Jakub Izák (BB), Jozef Stopka (BA)

Finálový turnaj bude organizovaný s možnosťou účasti obecenstva za predpokladu splnenia podmienok pre vstup a účasť na hromadnom športovom podujatí vyplývajúcich z opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR v súvislosti s ochorením COVID-19 a z Organizačného (návštevného) poriadku športového podujatia, ktorý sa primerane vzťahuje aj na tento finálový turnaj. Podmienky podrobne na stránke >>.

Program finálového turnaja

Piatok 02.07.2021     Výsledok Naživo Naživo Foto
12:00 MBK Stará Turá vs BAM Poprad 62:41 Stats01 Video01 Foto
14:15 BK Lokomotíva Sereď vs ŠKP 08 B. Bystrica-ZŠ Zvolen 66:47 Stats02 Video02 Foto Foto
16:00 Otvárací ceremoniál            
16:30 BK AŠK Slávia Trnava vs YOUNG ANGELS U16 Košice 58:75 Stats03 Video03 Foto
18:45 BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs YOUNG ANGELS U17 Košice 46:60 Stats04 Video04 Foto
               
Sobota 03.07.2021     Výsledok Naživo Naživo Foto
11:00 BAM Poprad vs BK AŠK Slávia Trnava 56:60 Stats05 Video05 Foto Foto
13:15 ŠKP 08 B. Bystrica-ZŠ Zvolen vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji 74:60 Stats06 Video06 Foto Foto Foto
15:45 MBK Stará Turá vs YOUNG ANGELS U16 Košice 72:61 Stats07 Video07 Foto Foto
18:00 BK Lokomotíva Sereď vs YOUNG ANGELS U17 Košice 53:45 Stats08 Video08 Foto Foto
               
Nedeľa 04.07.2021     Výsledok Naživo Naživo Foto
09:00 O 7. miesto  BAM Poprad vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji 46:28 Stats09 Video09 Foto Foto
11:15 O 5. miesto  BK AŠK Slávia Trnava vs ŠKP 08 B. Bystrica-ZŠ Zvolen 64:62 pp Stats10 Video10 Foto Foto Foto
13:30 O 3. miesto  YOUNG ANGELS U16 Košice vs YOUNG ANGELS U17 Košice 57:50 Stats11 Video11 Foto Foto
15:45 O 1. miesto  MBK Stará Turá vs BK Lokomotíva Sereď 50:52 Stats12 Video12 Foto Foto
17:40 Záverečný ceremoniál            Foto
               

Konečné poradie finálového turnaja I. ligy kadetiek

Por. Družstvo  
1. BK Lokomotíva Sereď
2. MBK Stará Turá
3. YOUNG ANGELS U16 Košice
4. YOUNG ANGELS U17 Košice
5. BK AŠK Slávia Trnava
6. ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen
7. BAM Poprad
8. BK Klokani Ivanka pri Dunaji

 


Materiály k finálovému turnaju 

Logo horizontálne >>
Logo vertikálne >>
Logo s družstvami >>
Plagát turnaja >>
Program turnaja >>
Bulletin turnaja >>
Opatrenia proti COVID-19 >>
Evidencia návštevníkov >>
Organizačný (návštevný) poriadok >>
Anketový lístok MVP >>
Výsledky turnaja >>


Individuálne ocenenia   Foto1 >>  Foto2 >>


All stars finálového turnaja:

Liana Užovičová (BK Lokomotíva Sereď), Ema Nagyová (BK Lokomotíva Sereď), Nina Gavláková (MBK Stará Turá), Nina Janštová (ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen), Ema Szmereková (YOUNG ANGELS U16 Košice)

Najužitočnejšia hráčka vlastného družstva:
ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen: Dominika Kollárová
BK Klokani Ivanka pri Dunaji: Mária Vondrysková
YOUNG ANGELS U16 Košice: Ema Szmereková
YOUNG ANGELS U17 Košice: Nina Majorošová
BAM Poprad: Viktória Dlugošová
BK Lokomotíva Sereď: Hana Jakubčeková
MBK Stará Turá: Magdaléna Valová
BK AŠK Slávia Trnava: Sabina Pučíková


Družstvo kadetiek ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen

Autor fotografie: Romana Rétiová

2%