oficiálna stránka basketbalového klubu

ŠKP 08 BANSKÁ BYSTRICA

I. liga kadetiek - základná časť - 1. turnaj Spišská Nová Ves - 2. deň

I. liga kadetiek - základná časť, skupina východ - 1. turnaj Spišská Nová Ves, 5. - 6. júna 2021 v Mestskej športovej hale

Družstvá: BAM Poprad, CBK MINIBUSEUROPA U16 Košice, ŠKBD Spišská Nová Ves, ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen, YOUNG ANGELS U16 Košice, YOUNG ANGELS U17 Košice, ŽBK Rožňava 

Zástupcovia SBA: rozhodcovia  Milan Andráši (KE), Róbert Cibulka (Šenkvice), Martina Fanfara (KE), Robert Hudák (PP), Dawid Mlynarski (KE), Lukáš Životský (KE)

Program 1. turnaja skupiny východ

Sobota 06.06.2021     Výsledok Naživo Naživo Foto
10:00 ŠKP 08 B. Bystrica-ZŠ Zvolen vs CBK MINIBUSEUROPA U16 Košice 65:50 Stats01   Foto
12:00 YOUNG ANGELS U16 Košice vs ŠKBD Spišská Nová Ves 76:49 Stats02   Foto
14:00 YOUNG ANGELS U17 Košice vs BAM Poprad 59:46 Stats03    
16:00 ŠKP 08 B. Bystrica-ZŠ Zvolen vs ŽBK Rožňava 79:59 Stats04    
18:00 YOUNG ANGELS U17 Košice vs ŠKBD Spišská Nová Ves 59:37 Stats05   Foto
               
Nedeľa 06.06.2021     Výsledok Naživo Naživo Foto
10:00 ŽBK Rožňava vs YOUNG ANGELS U17 Košice 61:93 Stats06    
12:00 ŠKBD Spišská Nová Ves vs ŠKP 08 B. Bystrica-ZŠ Zvolen 31:72 Stats07   Foto
14:00 CBK MINIBUSEUROPA U16 Košice vs YOUNG ANGELS U16 Košice 59:61 Stats08    
16:00 BAM Poprad vs ŽBK Rožňava 64:43 Stats09    
               

Priebežné poradie po 1. turnaji skupiny východ

Por. Družstvo Zápasy Výhry Prehry Skóre Rozdiel Body
1. ŠKP 08 B. Bystrica-ZŠ Zvolen 3 3 0 216 : 140 +76 6
2. YOUNG ANGELS U17 Košice 3 3 0 211 : 144 +67 6
3. YOUNG ANGELS U16 Košice 2 2 0 137 : 108 +29 4
4. BAM Poprad 2 1 1 110 : 102 +8 3
5. ŽBK Rožňava 3 0 3 163 : 236 -73 3
6. ŠKBD Spišská Nová Ves 3 0 3 117 : 207 -90 3
7. CBK MINIBUSEUROPA U16 Košice 2 0 2 109 : 126 -17 2

 

Nakoľko podľa uznesenia č. 28/2021 zo dňa 08.04.2021 VV SBA schválil konanie Majstrovstiev SR chlapcov a dievčat v kategóriách U15, U17, U19 a U23Ž (pozn.: v ostatných vekových kategóriách VV SBA odporučil konanie regionálnych zápasov alebo turnajov podľa epidemiologickej situácie), po mladých ženách nasleduje obnovenie súťaže I. ligy kadetiek.

Základná časť sa odohrá dvoma turnajmi v dvoch skupinách, z ktorej na finálový turnaj Majstrovstiev SR v dňoch 2. - 4. júla 2021 vo Zvolene postúpia po 4 najlepšie umiestnené družstvá.

Spoločné družstvo ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen sa v základnej časti predstaví v skupine východ na dvojdňovom turnaji v Spišskej Novej Vsi a o dva týždne neskôr na trojdňovom turnaji v Rožňave (na oboch odohrá po tri stretnutia). Prvý z nich začína v sobotu 05.06.2021 a pumy v jeho otváracom stretnutí od 10:00 h nastúpia proti CBK MINIBUSEUROPA U16 Košice.

Trojdňový finálový turnaj sa odohrá systémom play-off. V prvý deň sú na programe štvrťfinálové súboje, v druhý sa okrem semifinálových zápasov odohrajú aj stretnutia B-semifinále medzi porazenými družstvami zo štvrťfinále, čím sa určí nasadenie všetkých družstiev do zápasov o konečné umiestnenie v záverečný tretí deň turnaja. Víťaz finálového turnaja sa stane majstrom SR v I. lige kadetiek.

 


 Družstvo kadetiek ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen

Autor fotografií: ŠKBD Spišská Nová Ves

2%