oficiálna stránka basketbalového klubu

ŠKP 08 BANSKÁ BYSTRICA

Mladšie mini - finálový turnaj Majstrovstiev SR, Žilina - 3. deň

Finálový turnaj Majstrovstiev SR mladších mini U 11 - Final 6 Žilina, 7. - 9. júna 2019 v ZŠ Limbová

Mladšie mini BK ŠKP 08 Banská Bystrica s bronzovými medailami

Účastníci turnaja

Družstvá: YOUNG ANGELS Yellow Košice (V1.), CBK 2008 Košice (V2.), BKM Žilina-Závodie (S1.), BK ŠKP 08 Banská Bystrica (S2.), ŠBK Šamorín (Z1.), BK Klokani Ivanka pri Dunaji (Z2.)

Program turnaja

Piatok 07.06.2019     Výsledok Naživo
08:30 BKM Žilina-Závodie vs CBK 2008 Košice 43:48 Video >>
10:15 BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs ŠBK Šamorín 3:53 Video >>
12:00 Otvárací ceremoniál        
12:30 BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs YOUNG ANGELS Yellow Košice 13:64 Video >>
14:15 ŠBK Šamorín vs CBK 2008 Košice 73:23 Video >>
16:00 BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica 27:32 Video >>
17:45 YOUNG ANGELS Yellow Košice vs BKM Žilina-Závodie 64:13 Video >>
           
Sobota 08.06.2019     Výsledok Naživo
08:30 BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs ŠBK Šamorín 20:55
Video >>
10:15 CBK 2008 Košice vs YOUNG ANGELS Yellow Košice 5:55 Video >>
12:00 BKM Žilina-Závodie vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji 44:32 Video >>
14:15 ŠBK Šamorín vs YOUNG ANGELS Yellow Košice 46:66 Video >>
16:00 BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs CBK 2008 Košice 30:63 Video >>
17:45 BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs BKM Žilina-Závodie 48:41 Video >>
           
Nedeľa 09.06.2019     Výsledok Naživo
08:30 YOUNG ANGELS Yellow Košice vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji 66:15 Video >>
10:15 CBK 2008 Košice vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica 21:26 Video >>
12:00 BKM Žilina-Závodie vs ŠBK Šamorín 38:65 Video >>
13:45 Záverečný ceremoniál        
           

 Tabuľka turnaja

Por. Družstvo Zápasy Výhry Prehry Skóre Rozdiel Body
1. YOUNG ANGELS Yellow Košice 5 5 0 315 : 092 +223 10
2. ŠBK Šamorín 5 4 1 292 : 150 +142 9
3. BK ŠKP 08 Banská Bystrica 5 3 2 139 : 208 -69 8
4. CBK 2008 Košice 5 2 3 160 : 227 -67 7
5. BKM Žilina-Závodie 5 1 4 179 : 257 -78 6
6. BK Klokani Ivanka pri Dunaji 5 0 5 107 : 258 -151 5

 


BK ŠKP 08 Banská Bystrica - družstvo mladších mini U 12


Individuálne ocenenia

Najúspešnejší tréner: Tomáš Drankaľuk (Young Angels Yellow Košice)

Najlepšia strelkyňa: Daniela Hudecová (Young Angels Yellow Košice), najlepšia strelkyňa TH: Emma Daňková (CBK 2008 Košice)

All-Stars tím: Laura Lopuchová (ŠBK Šamorín), Daniela Hudecová (Young Angels Yellow Košice), Emma Daňková (CBK 2008 Košice), Veronika Lukčová (Young Angels Yellow Košice), Barbora Majtanová (BK Klokani Ivanka pri Dunaji)

MVP jednotlivých tímov:
Young Angels Yellow Košice: Emma Harčárová, ŠBK Šamorín: Michaela Bartalosová, BK ŠKP 08 Banská Bystrica: Viktória Gonšenicová, CBK 2008 Košice: Tamara Mantičová, BKM Žilina-Závodie: Lenka Šlosárová, BK Klokani Ivanka pri Dunaji: Klára Valocsayová

Najlepšia obrankyňa jednotlivých tímov:
Young Angels Yellow Košice: Ema Červeňáková, ŠBK Šamorín: Gréta Šimlovičová, BK ŠKP 08 Banská Bystrica: Zuzana Maslíková, CBK 2008 Košice: Barbora Bednárová, BKM Žilina-Závodie: Ema Koristová, BK Klokani Ivanka pri Dunaji: Kristína Kellová

Najlepšia doskakovačka jednotlivých tímov:
Young Angels Yellow Košice: Zuzana Volavková, ŠBK Šamorín: Ágnes Simon, BK ŠKP 08 Banská Bystrica: Kristína Vigašová, CBK 2008 Košice: Tamara Juhászová, BKM Žilina-Závodie: Tereza Korenková, BK Klokani Ivanka pri Dunaji: Laura Lužová

2%