oficiálna stránka basketbalového klubu

ŠKP 08 BANSKÁ BYSTRICA

Pumy opäť medzi najlepšími športovcami mesta

V stredu 21. marca 2018 si v priestoroch Robotníckeho domu Banská Bystrica pripomenula úspechy svojich športovcov v uplynulom roku, ktorý bol v znamení držiteľstva titulu Európske mesto športu 2017, pričom medzi laureátmi opäť nechýbali ani naše Pumy.

Počas slávnostného večera si ocenenie pre najlepších športovcov mesta Banská Bystrica za rok 2017 z rúk primátora mesta v kategórii športových kolektívov prevzali aj zástupcovia BK ŠKP 08 Banská Bystrica. Ocenenie práce a výsledkov nášho klubu bolo opäť zaslúžené, nakoľko práve jeho družstvá sa v minulej sezóne mohli pýšiť ziskom titulu majsteriek Slovenskej republiky v kategórii starších žiačok U 15 a k potvrdeniu stabilnej výkonnostnej úrovne prispeli obdobne tak vynikajúcimi výsledkami v kategóriách kadetiek U 17 a mladších žiačok U 13 ziskom strieborných medailí.

Ďakujeme všetkým z vás, ktorí svojou každodennou snahou naďalej prispievate k tomu, aby sme spoločne, ako jedna veľká športová rodina, plnili svoje sny a dobrými výsledkami potvrdzovali opodstatnenie driny a zdolávanie všetkých prekážok, ktoré tomu predchádzajú, a nie je ich vôbec málo.

Kompletný zoznam ocenených nájdete v článkoch na bystricoviny.sk >> alebo na banskabystrica.sk >>

Fotografie v článku pochádzajú z fotogalérie Mesta Banská Bystrica na Facebooku >>

2%