oficiálna stránka basketbalového klubu

ŠKP 08 BANSKÁ BYSTRICA

Staršie mini - finálový turnaj Majstrovstiev SR, Šamorín - 3. deň

Finálový turnaj Majstrovstiev SR starších mini U 12 - Final 6 Šamorín, 31. mája - 2. júna 2019 v ŠC Samaria

Staršie mini BK ŠKP 08 Banská Bystrica na konečnom 4. mieste

Účastníci turnaja

Družstvá: YOUNG ANGELS Blue Košice (V1.), BAM Poprad (V2.), MBK Ružomberok (S1.), BK ŠKP 08 Banská Bystrica (S2.), ŠBK Šamorín (Z1.), MBK Stará Turá (Z2.)

Program turnaja

Piatok 31.05.2019     Výsledok Naživo
09:00 ŠBK Šamorín vs YOUNG ANGELS Blue Košice 31:67 Video >>
10:40 MBK Ružomberok vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica 37:35  
12:00 Otvárací ceremoniál        
12:40 BAM Poprad vs MBK Stará Turá 44:41 Video >>
14:20 BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs YOUNG ANGELS Blue Košice 10:60 Video >>
16:00 MBK Ružomberok vs BAM Poprad 34:25 Video >>
17:40 MBK Stará Turá vs ŠBK Šamorín 7:54 Video >>
           
Sobota 01.06.2019     Výsledok Naživo
09:00 BAM Poprad vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica 50:64
Video >>
10:40 YOUNG ANGELS Blue Košice vs MBK Stará Turá 65:14 Video >>
12:20 ŠBK Šamorín vs MBK Ružomberok 32:22 Video >>
14:30 BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs MBK Stará Turá 41:32 Video >>
16:10 MBK Ružomberok vs YOUNG ANGELS Blue Košice 4:55 Video >>
17:50 BAM Poprad vs ŠBK Šamorín 27:75 Video >>
           
Nedeľa 02.06.2019     Výsledok Naživo
09:00 MBK Stará Turá vs MBK Ružomberok 30:38 Video >>
10:40 YOUNG ANGELS Blue Košice vs BAM Poprad 65:14 Video >>
12:20 ŠBK Šamorín vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica 44:32 Video >>
14:00 Záverečný ceremoniál        
  Fotogaléria >>        

 Tabuľka turnaja

Por. Družstvo Zápasy Výhry Prehry Skóre Rozdiel Body
1. YOUNG ANGELS Blue Košice 5 5 0 312 : 073 +239 10
2. ŠBK Šamorín 5 4 1 238 : 155 +83 9
3. MBK Ružomberok 5 3 2 135 : 179 -44 8
4. BK ŠKP 08 Banská Bystrica 5 2 3 182 : 223 -41 7
5. BAM Poprad 5 1 4 160 : 279 -119 6
6. MBK Stará Turá 5 0 5 124 : 242 -118 5

 


BK ŠKP 08 Banská Bystrica - družstvo starších mini U 12


Individuálne ocenenia

Najužitočnejšia hráčka (MVP): Veronika Tátošová (ŠBK Šamorín)

Najlepšia strelkyňa: Alexandra Chovaníková (Young Angels 2006 Košice - 85 bodov), najlepšia strelkyňa TH: Sophie Krettová (MBK Ružomberok - 12 bodov)

All-Stars tím A: Katarína Šedivá (Young Angels Blue Košice), Veronika Tátošová (ŠBK Šamorín), Karolína Kardošová (ŠBK Šamorín), Nataša Kaňuchová (Young Angels Blue Košice), Veronika Jarinová (MBK Ružomberok)

All-Stars tím B: Lea Fedorová (BAM Poprad), Dominika Dorková (ŠBK Šamorín), Veronika Michalová (BK ŠKP 08 Banská Bystrica), Linda Tátošová (ŠBK Šamorín), Tamara Mandelíková (Young Angels Blue Košice)

Najlepšie hráčky jednotlivých tímov:
Young Angels Blue Košice: Michaela Frigová, ŠBK Šamorín: Sára Sármány, MBK Ružomberok: Veronika Jarinová, BK ŠKP 08 Banská Bystrica: Alexandra Petrovičová, BAM Poprad: Diana Rigová, MBK Stará Turá: Lili Mudranincová

MVP jednotlivých tímov:
Young Angels Blue Košice: Lenka Dubecká, ŠBK Šamorín: Diana Blahová, MBK Ružomberok: Michaela Oravcová, BK ŠKP 08 Banská Bystrica: Viktória Gonšenicová, BAM Poprad: Viktória Šlebodová, MBK Stará Turá: Dominika Daňová

Ocenenia sponzorov

Hráčka r. n. 2008 s najvyšším potenciálom do budúcnosti: Daniela Hudecová (Young Angels Blue Košice), za ŠBK Šamorín: Laura Lopúchová

Skokan roka: Amélia Colette Peštová (BAM Poprad), za ŠBK Šamorín: Natália Hacajová

Najlepšie doskakujúca hráčka: Ema Porubčanová (BK ŠKP 08 Banská Bystrica), za ŠBK Šamorín: Rebeka Kovácsová

Najväčšia bojovníčka: Vanessa Kozáková (MBK Stará Turá), za ŠBK Šamorín: Tamara Tóthová

Najsympatickejšia hráčka: Tymea Synaková (MBK Ružomberok), za ŠBK Šamorín: Kristína Liptáková

 

2%