oficiálna stránka basketbalového klubu

ŠKP 08 BANSKÁ BYSTRICA

2% Dane

 Vážení obchodní partneri a športoví priatelia,

Dovoľte, aby som Vás touto cestou  požiadal o podporu mládežníckeho basketbalu v Banskej Bystrici, formou poukázania vášho percenta z dane zaplatenej Vašou spoločnosťou – právnickou osobou, fyzickou osobou, zamestnancom.

BK ŠKP 08 Banská Bystrica je nástupníckym klubom basketbalového klubu Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica, so zameraním na prácu s mládežou. Dobrá práca sa odzrkadlila aj vo výsledkoch družstiev nášho klubu. V hracej sezóne 2014/2015 sme získali opäť popredné umiestnenia v rámci Majstrovstiev Slovenska. Družstvo junioriek opätovne získalo titul Majsteriek Slovenska a dokázalo tak skompletizovať majstrovský hetrik v tejto kategórií. Majstrami Slovenska sa stali aj mladšie žiačky, ktoré tak nadviazali na svoje úspechy z predošlých sezón. Krásne druhé miesto obsadili žiačky a bronzové medaily vybojovali družstvá starších žiačok a starších minižiačok.
Tieto umiestnenia sú výsledkom snahy klubu, ktorý dlhodobo pracuje s mládežou a je jedným z mála na Slovensku, ktorému záleží na rozvoji mládeže. Rozrastáme sa aj počtom, najmä vďaka zvýšenému záujmu dievčat v prípravkách. S členskou základňou vyše 250 dievčat sme sme jedným z najpočetnejších a súčasne aj najúspešnejších klubov zameraných na prácu s mládežou v rámci Slovenskej Republiky. 
V minulom roku sme mali po 8 rokoch zastúpenie aj v extralige žien, čo je pre Banskú Bystricu skvelé. Družstvo bolo zložené hlavne z odchovankýň nášho klubu, na čo sme nadviazali aj v tejto sezóne. Naďalej chceme davit príležitosť mladým hráčkam nášho klubu, aby mohli napredovať vo svojej športovej kariére čo najlepšie. 

Zabezpečenie kvalitných podmienok pre takúto širokú základňu si vyžaduje nemalé finančné prostriedky a preto je poukázanie Vašich 2% dane príležitosťou ako nám môžete pomôcť.  

Údaje potrebné pre poukázanie prostriedkov 2% dane:

 

Obchodné meno:    BK ŠKP 08 Banská Bystrica                     

Sídlo :             M.M. Hodžu 3, 974 01 Banská Bystrica

IČO :                           45024138

Právna forma:         Občianske združenie

Predvyplnené tlačivo VYHLÁSENIA o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby, si môžete stiahnuť TU

 

Ďakujeme za prejavenú dôveru a veríme, že spoločne dokážeme pomáhať vychovávať mnoho ďalších talentov.  

S pozdravom

JUDr. Rastislav Urbáni

Predseda Klubu

 

 

2%